🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Metal Purple Stone Zircon Ring With Geometric Design And Electroplating For Women
Wholesale Metal Purple Stone Zircon Ring With Geometric Design And Electroplating For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 11. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Select Color
Select Spec
From $0.55
Original: $1.56
-65%Wholesale Metal Purple Stone Zircon Ring With Geometric Design And Electroplating For Women—
$1.56
$0.55More Images




Wholesale Metal Purple Stone Zircon Ring With Geometric Design And Electroplating For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 11. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Metal |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | 11. |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |











