
Wholesale Engagement Wedding Ring Copper Geometric Zircon Set For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Elegant,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Original: $2.04
-65%$2.04
$0.71More Images




Wholesale Engagement Wedding Ring Copper Geometric Zircon Set For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Elegant,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Elegant,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 5g |























