
Wholesale Exaggerated Design Personality Fashion Jewelry Set For Women Titanium Steel Gold Plated With Snake Bone Chain
Wholesale Exaggerated Design Personality Fashion Jewelry Set For Women Titanium Steel Gold Plated With Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Ins Style |
| Suit Combination | Earrings + Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 69g |
Original: $4.29
-65%$4.29
$1.50More Images














Wholesale Exaggerated Design Personality Fashion Jewelry Set For Women Titanium Steel Gold Plated With Snake Bone Chain
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Ins Style |
| Suit Combination | Earrings + Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 69g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Ins Style |
| Suit Combination | Earrings + Necklace + Bracelet |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 69g |























