
Wholesale Exaggerated Geometric Iron Electroplated Earrings And Necklaces For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's Earring Collar,Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Exaggerate,Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $1.82
-65%$1.82
$0.64More Images











Wholesale Exaggerated Geometric Iron Electroplated Earrings And Necklaces For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's Earring Collar,Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Exaggerate,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's Earring Collar,Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Geometry |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Set Combination | Earrings+Necklaces |
| Style | Exaggerate,Geometry |
| Weight | 10g |























