
Wholesale Fashion Adjustable Beaded Couple Bracelets With Heart And Star Patterns Made Of Alloy And Rhinestone For Women
Wholesale Fashion Adjustable Beaded Couple Bracelets With Heart And Star Patterns Made Of Alloy And Rhinestone For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy Rhinestone |
| Modeling | Star |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 23g |
Original: $3.79
-65%$3.79
$1.33More Images






Wholesale Fashion Adjustable Beaded Couple Bracelets With Heart And Star Patterns Made Of Alloy And Rhinestone For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy Rhinestone |
| Modeling | Star |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy Rhinestone |
| Modeling | Star |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Pattern | Heart Shape,Star |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 23g |























