
Wholesale Fashion Alloy Round Pendant Quartz Hanging Watch For Students And Medical Workers
Wholesale Fashion Alloy Round Pendant Quartz Hanging Watch For Students And Medical Workers
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |
Original: $4.24
-65%$4.24
$1.48More Images









Wholesale Fashion Alloy Round Pendant Quartz Hanging Watch For Students And Medical Workers
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 25g |























