
Wholesale Fashion Couple's Automatic Movement Watch Zinc Alloy Case Alloy Strap Round Dial Onion Crown Mineral Strengthened Glass Mirror Waterproof
Wholesale Fashion Couple's Automatic Movement Watch Zinc Alloy Case Alloy Strap Round Dial Onion Crown Mineral Strengthened Glass Mirror Waterproof
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 130g |
Original: $4.12
-65%$4.12
$1.44More Images



















Wholesale Fashion Couple's Automatic Movement Watch Zinc Alloy Case Alloy Strap Round Dial Onion Crown Mineral Strengthened Glass Mirror Waterproof
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 130g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Zinc Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Couple |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 130g |























