
Wholesale Fashion Ol Unisex Copper Alloy Bracelet With Heart Flowers Geometric Patterns And Electroplating
Wholesale Fashion Ol Unisex Copper Alloy Bracelet With Heart Flowers Geometric Patterns And Electroplating
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Pattern | Heart,Flowers,Geometry |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |
More Images





Wholesale Fashion Ol Unisex Copper Alloy Bracelet With Heart Flowers Geometric Patterns And Electroplating
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Pattern | Heart,Flowers,Geometry |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper Alloy |
| Occasion | Fashion Commuter,Fair |
| Pattern | Heart,Flowers,Geometry |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 29g |























