
Wholesale Fashion Simple Stainless Steel Children's Long Bracelet With Laser Engraved Crown And Heart Shape Electroplated Design
Wholesale Fashion Simple Stainless Steel Children's Long Bracelet With Laser Engraved Crown And Heart Shape Electroplated Design
| 520 | Stainless Steel Chain Bracelet |
|---|---|
| Gender | Child |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting,Business Gifts |
| Pattern | Crown,Heart Shape |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 6g |
Original: $1.40
-65%$1.40
$0.49More Images














Wholesale Fashion Simple Stainless Steel Children's Long Bracelet With Laser Engraved Crown And Heart Shape Electroplated Design
| 520 | Stainless Steel Chain Bracelet |
|---|---|
| Gender | Child |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting,Business Gifts |
| Pattern | Crown,Heart Shape |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 520 | Stainless Steel Chain Bracelet |
|---|---|
| Gender | Child |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting,Business Gifts |
| Pattern | Crown,Heart Shape |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 6g |























