
Wholesale Fashion Titanium Steel Bracelet With Diamond Strawberry Elephant Design For Women
Wholesale Fashion Titanium Steel Bracelet With Diamond Strawberry Elephant Design For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Pattern | Fruit,Animals,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Fruit,Food |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 24g |
Original: $4.35
-65%$4.35
$1.52More Images






Wholesale Fashion Titanium Steel Bracelet With Diamond Strawberry Elephant Design For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Pattern | Fruit,Animals,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Fruit,Food |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 24g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter,Tourism Memorial |
| Pattern | Fruit,Animals,Zodiac |
| Style | Fashion Ol,Fruit,Food |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 24g |























