
Wholesale Fashionable Women's Watches With Alloy Case And Strap Mineral Reinforced Glass Mirror Spiral Crown Doublesided Button Buckle Printed Logo Waterproof
Wholesale Fashionable Women's Watches With Alloy Case And Strap Mineral Reinforced Glass Mirror Spiral Crown Doublesided Button Buckle Printed Logo Waterproof
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Original: $6.16
-65%$6.16
$2.16More Images






Wholesale Fashionable Women's Watches With Alloy Case And Strap Mineral Reinforced Glass Mirror Spiral Crown Doublesided Button Buckle Printed Logo Waterproof
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 38Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashionable |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |























