
Wholesale Female Animal Geometric Copper Ring With Sapphire Zircon And Electroplating
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Original: $1.37
-65%$1.37
$0.48More Images





Wholesale Female Animal Geometric Copper Ring With Sapphire Zircon And Electroplating
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Female,Women's |
|---|---|
| Material | Copper |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 8g |























