
Wholesale Female Medieval Retro Gift Set With Alloy Belt Watch And Bracelet Oval Dial
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Press Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Aluminum Alloy |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 100g |
Original: $2.82
-65%$2.82
$0.99More Images





Wholesale Female Medieval Retro Gift Set With Alloy Belt Watch And Bracelet Oval Dial
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Press Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Aluminum Alloy |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Double-Sided Press Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 28Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Aluminum Alloy |
| Style | Medieval Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 100g |























