
Wholesale Fishbone Animal Zodiac Style Gold Plated Copper Necklace With Electroplating
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animal |
| Weight | 15g |
Original: $2.35
-65%$2.35
$0.82More Images





Wholesale Fishbone Animal Zodiac Style Gold Plated Copper Necklace With Electroplating
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animal |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Ball Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Gold Plated Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animal |
| Weight | 15g |























