
Wholesale French Retro Geometry Natural Stone Inlaid Stainless Steel Earrings
| Color Retention Year | 1 Year |
|---|---|
| Electroplating Process | Vacuum In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Polishing Process | Handmade Fine Throwing |
| Style | French Retro,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 5g |
Original: $3.56
-65%$3.56
$1.25More Images









Wholesale French Retro Geometry Natural Stone Inlaid Stainless Steel Earrings
| Color Retention Year | 1 Year |
|---|---|
| Electroplating Process | Vacuum In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Polishing Process | Handmade Fine Throwing |
| Style | French Retro,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color Retention Year | 1 Year |
|---|---|
| Electroplating Process | Vacuum In Furnace |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Polishing Process | Handmade Fine Throwing |
| Style | French Retro,Natural |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Set With Precious Stones |
| Weight | 5g |





















