
Wholesale Ladies Geometric Style Pearl Earrings Copper Plated 14K Real Gold
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pearl Diameter | 5Mm (Inclusive)-6Mm (Exclusive) |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.14
-65%$2.14
$0.75More Images




Wholesale Ladies Geometric Style Pearl Earrings Copper Plated 14K Real Gold
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pearl Diameter | 5Mm (Inclusive)-6Mm (Exclusive) |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearls |
| Occasion | Personality Trend |
| Pearl Diameter | 5Mm (Inclusive)-6Mm (Exclusive) |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |





















