
Wholesale Freshwater Pearl Earrings Copper Gold Plated S925 Sterling Silver Unisex Natural Style Flower Circle Design
Wholesale Freshwater Pearl Earrings Copper Gold Plated S925 Sterling Silver Unisex Natural Style Flower Circle Design
| Inlay Material | Gold,K Gold Inlaid Gemstones |
|---|---|
| Pearl Classification | Natural,Breeding Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 6Mm (Inclusive)-7Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Special Shape |
| Product Name | Pearl Earrings |
| Shape | Special Shape |
| Style | Natural |
| Weight | 4g |
More Images





Wholesale Freshwater Pearl Earrings Copper Gold Plated S925 Sterling Silver Unisex Natural Style Flower Circle Design
| Inlay Material | Gold,K Gold Inlaid Gemstones |
|---|---|
| Pearl Classification | Natural,Breeding Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 6Mm (Inclusive)-7Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Special Shape |
| Product Name | Pearl Earrings |
| Shape | Special Shape |
| Style | Natural |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Inlay Material | Gold,K Gold Inlaid Gemstones |
|---|---|
| Pearl Classification | Natural,Breeding Freshwater Pearls |
| Pearl Diameter | 6Mm (Inclusive)-7Mm (Exclusive) |
| Pearl Shape | Special Shape |
| Product Name | Pearl Earrings |
| Shape | Special Shape |
| Style | Natural |
| Weight | 4g |























