
Wholesale Freshwater Pearl Love Bracelet Light Luxury Simple Jewelry With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend,Travel Souvenir |
| Pearl Diameter | 3Mm(Inclusive)-4Mm(Inclusive) |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $5.19
-65%$5.19
$1.82More Images





Wholesale Freshwater Pearl Love Bracelet Light Luxury Simple Jewelry With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend,Travel Souvenir |
| Pearl Diameter | 3Mm(Inclusive)-4Mm(Inclusive) |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Pearl |
| Occasion | Personality Trend,Travel Souvenir |
| Pearl Diameter | 3Mm(Inclusive)-4Mm(Inclusive) |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























