
Wholesale Geometric 925 Sterling Silver Electroplated Stud Earrings With Sky Blue Topaz And Zircon For Women
Wholesale Geometric 925 Sterling Silver Electroplated Stud Earrings With Sky Blue Topaz And Zircon For Women
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Little Fragrance |
| Weight | 50g |
Original: $18.92
-65%$18.92
$6.62More Images




Wholesale Geometric 925 Sterling Silver Electroplated Stud Earrings With Sky Blue Topaz And Zircon For Women
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Little Fragrance |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Little Fragrance |
| Weight | 50g |























