
Wholesale Geometric Ferris Wheel And Tulip Ring Titanium Steel Electroplated Unisex Light Luxury Style
Wholesale Geometric Ferris Wheel And Tulip Ring Titanium Steel Electroplated Unisex Light Luxury Style
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 6 |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 30g |
More Images





Wholesale Geometric Ferris Wheel And Tulip Ring Titanium Steel Electroplated Unisex Light Luxury Style
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 6 |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 6 |
| Style | Light Luxury Style,Plants Flowers |
| Weight | 30g |























