
Wholesale Geometric Inlaid Opal Silver Piercing Earring Jewelry For Women And Men
| Ear Needle Material | Pure Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Opal |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $9.56
-65%$9.56
$3.35More Images




Wholesale Geometric Inlaid Opal Silver Piercing Earring Jewelry For Women And Men
| Ear Needle Material | Pure Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Opal |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Pure Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Opal |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 1g |























