
Wholesale Geometric Opal Inlaid 925 Sterling Silver Pierced Earrings For Women
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Opal |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $10.55
-65%$10.55
$3.69More Images




Wholesale Geometric Opal Inlaid 925 Sterling Silver Pierced Earrings For Women
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Opal |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Inlaid With Opal |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Weight | 1g |























