
Wholesale Geometric Water Drop Zircon Sterling Silver Earrings For Women With Diamond Treatment
Wholesale Geometric Water Drop Zircon Sterling Silver Earrings For Women With Diamond Treatment
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Drop-Shaped,Geometric Type |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Original: $20.40
-65%$20.40
$7.14More Images




Wholesale Geometric Water Drop Zircon Sterling Silver Earrings For Women With Diamond Treatment
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Drop-Shaped,Geometric Type |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | 925 Silver |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Drop-Shaped,Geometric Type |
| Style | Natural |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 5g |























