
Wholesale Geometric Zinc Alloy Electroplated Cowboy Hat Necklace For Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ethnic Style,Daily Necessities |
| Weight | 18g |
Original: $1.86
-65%$1.86
$0.65More Images






Wholesale Geometric Zinc Alloy Electroplated Cowboy Hat Necklace For Unisex
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ethnic Style,Daily Necessities |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Artistic Vintage |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ethnic Style,Daily Necessities |
| Weight | 18g |























