
Wholesale Gold Plated 18K Gold Inlaid Zircon Stainless Steel Geometric Heart Shape And Bow Tie Earrings For Women
Wholesale Gold Plated 18K Gold Inlaid Zircon Stainless Steel Geometric Heart Shape And Bow Tie Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Original: $5.02
-65%$5.02
$1.76More Images




















Wholesale Gold Plated 18K Gold Inlaid Zircon Stainless Steel Geometric Heart Shape And Bow Tie Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Heart Shape,Bow Tie,Geometric Type |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 15g |























