
Wholesale Gold Plated 18K Non Fading Stainless Steel Earrings With Inlaid Zircon Geometric And Heart Shape For Women
Wholesale Gold Plated 18K Non Fading Stainless Steel Earrings With Inlaid Zircon Geometric And Heart Shape For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $4.70
-65%$4.70
$1.65More Images













Wholesale Gold Plated 18K Non Fading Stainless Steel Earrings With Inlaid Zircon Geometric And Heart Shape For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























