
Wholesale Gold Plated Stainless Steel Heart Shape Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Thin Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Original: $2.07
-65%$2.07
$0.72More Images




Wholesale Gold Plated Stainless Steel Heart Shape Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Thin Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Thin Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |























