
Wholesale Handmade Agate And Stainless Steel Geometric Cross Beaded Bracelet
| Appearance | Excellent Product (Tenth Grade) |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Agate |
| Print Logo | Can |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric |
| Size | 19Mm |
| Weight | 20g |
Original: $1.49
-65%$1.49
$0.52More Images





Wholesale Handmade Agate And Stainless Steel Geometric Cross Beaded Bracelet
| Appearance | Excellent Product (Tenth Grade) |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Agate |
| Print Logo | Can |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric |
| Size | 19Mm |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Appearance | Excellent Product (Tenth Grade) |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Agate |
| Print Logo | Can |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric |
| Size | 19Mm |
| Weight | 20g |























