
Wholesale Handmade Bohemian Style Geometric Wood Beaded Bull Head Palm Elastic Rope Bracelet Fivepiece Set Unisex
Wholesale Handmade Bohemian Style Geometric Wood Beaded Bull Head Palm Elastic Rope Bracelet Fivepiece Set Unisex
| Condition | Available |
|---|---|
| Inlay Material | Ornament |
| Material | Wood |
| Number Of Pieces | Accessories |
| Occasion | Trade Fair,Business Gift |
| Size | 18Mm |
| Style | Vintage |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 34g |
Original: $1.77
-65%$1.77
$0.62More Images








Wholesale Handmade Bohemian Style Geometric Wood Beaded Bull Head Palm Elastic Rope Bracelet Fivepiece Set Unisex
| Condition | Available |
|---|---|
| Inlay Material | Ornament |
| Material | Wood |
| Number Of Pieces | Accessories |
| Occasion | Trade Fair,Business Gift |
| Size | 18Mm |
| Style | Vintage |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 34g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Condition | Available |
|---|---|
| Inlay Material | Ornament |
| Material | Wood |
| Number Of Pieces | Accessories |
| Occasion | Trade Fair,Business Gift |
| Size | 18Mm |
| Style | Vintage |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 34g |























