
Wholesale Handmade Constellation Agate Elastic Bracelet
| Accessory Material | Natural Stone |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Agate |
| Modeling | Constellation |
| Occasion | Personality Fashion,Wedding |
| Style | Ins Style,Twelve Constellation |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |
Original: $0.89
-65%$0.89
$0.31More Images
















Wholesale Handmade Constellation Agate Elastic Bracelet
| Accessory Material | Natural Stone |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Agate |
| Modeling | Constellation |
| Occasion | Personality Fashion,Wedding |
| Style | Ins Style,Twelve Constellation |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Accessory Material | Natural Stone |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Agate |
| Modeling | Constellation |
| Occasion | Personality Fashion,Wedding |
| Style | Ins Style,Twelve Constellation |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 20g |























