
Wholesale Handmade Electroplated Beaded Necklace For Women With Insect And Geometric Patterns Copper Pendant Mixed Materials
Wholesale Handmade Electroplated Beaded Necklace For Women With Insect And Geometric Patterns Copper Pendant Mixed Materials
| Chain Style | Handmade Beaded Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Mixed Materials |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Insect,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Animals |
| Weight | 12g |
Original: $4.60
-65%$4.60
$1.61More Images




Wholesale Handmade Electroplated Beaded Necklace For Women With Insect And Geometric Patterns Copper Pendant Mixed Materials
| Chain Style | Handmade Beaded Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Mixed Materials |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Insect,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Animals |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Handmade Beaded Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Mixed Materials |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Insect,Geometric Type |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Animals |
| Weight | 12g |























