
Wholesale Handmade Electroplated Stainless Steel And Natural Stone Abacus Bead Necklace And Bracelet Set For Women
Wholesale Handmade Electroplated Stainless Steel And Natural Stone Abacus Bead Necklace And Bracelet Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Natural Stone |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $4.73
-65%$4.73
$1.66More Images






Wholesale Handmade Electroplated Stainless Steel And Natural Stone Abacus Bead Necklace And Bracelet Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Natural Stone |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Natural Stone |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























