
Wholesale Handmade Geometric Agate Stone Beads Stretch Rope Bracelet Unisex
| Appearance | Fine Products (Ten Products) |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Agate |
| Print Logo | Can |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 19Mm |
| Style | Unisex |
| Weight | 20g |
Original: $1.17
-65%$1.17
$0.41More Images








Wholesale Handmade Geometric Agate Stone Beads Stretch Rope Bracelet Unisex
| Appearance | Fine Products (Ten Products) |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Agate |
| Print Logo | Can |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 19Mm |
| Style | Unisex |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Appearance | Fine Products (Ten Products) |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Agate |
| Print Logo | Can |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 19Mm |
| Style | Unisex |
| Weight | 20g |























