
Wholesale Handmade Geometric Natural Stone Agate Beaded Bracelet
| Appearance | Fine Products (Ten Products) |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Natural Stone |
| Print Logo | Can |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 8Mm |
| Style | Unisex |
| Weight | 20g |
Original: $1.75
-65%$1.75
$0.61More Images










Wholesale Handmade Geometric Natural Stone Agate Beaded Bracelet
| Appearance | Fine Products (Ten Products) |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Natural Stone |
| Print Logo | Can |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 8Mm |
| Style | Unisex |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Appearance | Fine Products (Ten Products) |
|---|---|
| Inlay Material | Unset |
| Material | Natural Stone |
| Print Logo | Can |
| Processing Technology | Handmade |
| Shape | Geometric Type |
| Size | 8Mm |
| Style | Unisex |
| Weight | 20g |























