
Wholesale Handmade Hiphop Style Inlaid Zircon Wolf Head Pendant Necklace Made Of Copper
| Material | Copper |
|---|---|
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Necklace | Cross-Border Exclusive Personalized Handmade Personalized Necklace |
| Occasion | Personality Fashion |
| Product Type | Accessories |
| Style | Hip Hop,Animal |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 6g |
Original: $16.26
-65%$16.26
$5.69More Images




Wholesale Handmade Hiphop Style Inlaid Zircon Wolf Head Pendant Necklace Made Of Copper
| Material | Copper |
|---|---|
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Necklace | Cross-Border Exclusive Personalized Handmade Personalized Necklace |
| Occasion | Personality Fashion |
| Product Type | Accessories |
| Style | Hip Hop,Animal |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Copper |
|---|---|
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Necklace | Cross-Border Exclusive Personalized Handmade Personalized Necklace |
| Occasion | Personality Fashion |
| Product Type | Accessories |
| Style | Hip Hop,Animal |
| Treatment Process | Inlaid Zircon |
| Weight | 6g |























