
Wholesale Heartshaped Goldplated Stainless Steel And Czech Glass Ferris Wheel Super Flash Light Luxury Unisex Jewelry Set With Necklace And Hand Jewelry
Wholesale Heartshaped Goldplated Stainless Steel And Czech Glass Ferris Wheel Super Flash Light Luxury Unisex Jewelry Set With Necklace And Hand Jewelry
| 1 | Necklace Jewelry |
|---|---|
| 2 | Colorfast Jewelry |
| 3 | Jewelry Hand Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Czech Glass |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $5.01
-65%$5.01
$1.75More Images






















Wholesale Heartshaped Goldplated Stainless Steel And Czech Glass Ferris Wheel Super Flash Light Luxury Unisex Jewelry Set With Necklace And Hand Jewelry
| 1 | Necklace Jewelry |
|---|---|
| 2 | Colorfast Jewelry |
| 3 | Jewelry Hand Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Czech Glass |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | Necklace Jewelry |
|---|---|
| 2 | Colorfast Jewelry |
| 3 | Jewelry Hand Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,Czech Glass |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























