
Wholesale Hip Hop Animal Pattern Copper Pendant Necklace With Dripping Oil Handmade
| Cross Border Jewelry | Cross-Border Exclusive Supply Of Jewelry |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Hip Hop,Animal |
| Weight | 33g |
Original: $25.07
-65%$25.07
$8.77More Images




Wholesale Hip Hop Animal Pattern Copper Pendant Necklace With Dripping Oil Handmade
| Cross Border Jewelry | Cross-Border Exclusive Supply Of Jewelry |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Hip Hop,Animal |
| Weight | 33g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Cross Border Jewelry | Cross-Border Exclusive Supply Of Jewelry |
|---|---|
| Material | Copper |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Animal,Zodiac |
| Style | Hip Hop,Animal |
| Weight | 33g |























