
Wholesale Hip Hop Copper Zircon Geometric Fourleaf Clover Spring Buckle Tennis Bracelet Unisex Jewelry
Wholesale Hip Hop Copper Zircon Geometric Fourleaf Clover Spring Buckle Tennis Bracelet Unisex Jewelry
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper,Bracelet 7Inch (Length 17.78Cm),Bracelet 9Inch (Length 22.86Cm) |
| Occasion | Personality Trend,Trade Fair |
| Processing Technology | Zirconia |
| Product Abbreviation | Men's Hip Hop Bracelet |
| Product Name | Zircon Bracelet |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |
Original: $12.40
-65%$12.40
$4.34More Images




Wholesale Hip Hop Copper Zircon Geometric Fourleaf Clover Spring Buckle Tennis Bracelet Unisex Jewelry
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper,Bracelet 7Inch (Length 17.78Cm),Bracelet 9Inch (Length 22.86Cm) |
| Occasion | Personality Trend,Trade Fair |
| Processing Technology | Zirconia |
| Product Abbreviation | Men's Hip Hop Bracelet |
| Product Name | Zircon Bracelet |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper,Bracelet 7Inch (Length 17.78Cm),Bracelet 9Inch (Length 22.86Cm) |
| Occasion | Personality Trend,Trade Fair |
| Processing Technology | Zirconia |
| Product Abbreviation | Men's Hip Hop Bracelet |
| Product Name | Zircon Bracelet |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |























