
Wholesale Hip Hop Hipster Leisure Style Alloy Case Steel Strap Watch With Diamond Octagonal And Round Dial And Calendar
Wholesale Hip Hop Hipster Leisure Style Alloy Case Steel Strap Watch With Diamond Octagonal And Round Dial And Calendar
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Leisure |
| Weight | 50g |
Original: $3.79
-65%$3.79
$1.33More Images






Wholesale Hip Hop Hipster Leisure Style Alloy Case Steel Strap Watch With Diamond Octagonal And Round Dial And Calendar
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Leisure |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Universal |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Leisure |
| Weight | 50g |























