
Wholesale Hip Hop Jewelry Copper Gemstone And Zirconia Necklace And Bracelet For Unisex
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Zirconia |
| Product Abbreviation | Hip Hop Necklace |
| Product Name | Gemstone Necklace |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 83g |
Original: $11.21
-65%$11.21
$3.92More Images






Wholesale Hip Hop Jewelry Copper Gemstone And Zirconia Necklace And Bracelet For Unisex
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Zirconia |
| Product Abbreviation | Hip Hop Necklace |
| Product Name | Gemstone Necklace |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 83g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Zirconia |
| Product Abbreviation | Hip Hop Necklace |
| Product Name | Gemstone Necklace |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 83g |























