
Wholesale Hip Hop Style Copper Tennis Chain Zircon Necklace And Bracelet Jewelry Unisex
| Chain Style | Tennis Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Name | Tennis Chain |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Zirconia |
| Product Name | Zircon Necklace |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 34g |
Original: $5.39
-65%$5.39
$1.89More Images






Wholesale Hip Hop Style Copper Tennis Chain Zircon Necklace And Bracelet Jewelry Unisex
| Chain Style | Tennis Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Name | Tennis Chain |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Zirconia |
| Product Name | Zircon Necklace |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 34g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Tennis Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Name | Tennis Chain |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Zirconia |
| Product Name | Zircon Necklace |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 34g |























