
Wholesale Hip Hop Style Cuban Chain Copper Necklace And Bracelet Jewelry Electroplated Accessories For Men
Wholesale Hip Hop Style Cuban Chain Copper Necklace And Bracelet Jewelry Electroplated Accessories For Men
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Abbreviation | Hip Hop Necklace |
| Product Name | Cuban Necklace |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 616g |
Original: $16.27
-65%$16.27
$5.69More Images






Wholesale Hip Hop Style Cuban Chain Copper Necklace And Bracelet Jewelry Electroplated Accessories For Men
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Abbreviation | Hip Hop Necklace |
| Product Name | Cuban Necklace |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 616g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Personality Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Abbreviation | Hip Hop Necklace |
| Product Name | Cuban Necklace |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 616g |























