
Wholesale Hip Hop Style Geometric Copper Zircon Inlaid Bracelet
| Health Function | Radiation Protection |
|---|---|
| Inlay Material | Zircon |
| Material | Copper,Bracelet 7Inch (Length 17.78Cm),Bracelet 9Inch (Length 22.86Cm) |
| Name | Bracelet |
| Print Logo | Can |
| Product Name | Zircon Bracelet |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop |
| Weight | 61g |
Original: $13.63
-65%$13.63
$4.77More Images







Wholesale Hip Hop Style Geometric Copper Zircon Inlaid Bracelet
| Health Function | Radiation Protection |
|---|---|
| Inlay Material | Zircon |
| Material | Copper,Bracelet 7Inch (Length 17.78Cm),Bracelet 9Inch (Length 22.86Cm) |
| Name | Bracelet |
| Print Logo | Can |
| Product Name | Zircon Bracelet |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop |
| Weight | 61g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Health Function | Radiation Protection |
|---|---|
| Inlay Material | Zircon |
| Material | Copper,Bracelet 7Inch (Length 17.78Cm),Bracelet 9Inch (Length 22.86Cm) |
| Name | Bracelet |
| Print Logo | Can |
| Product Name | Zircon Bracelet |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop |
| Weight | 61g |























