
Wholesale Hip Hop Style Geometric Copper Zirconia Tennis Chain Bracelet Jewelry
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper,Bracelet 7Inch (Length 17.78Cm),Bracelet 9Inch (Length 22.86Cm) |
| Name | Tennis Chain,Bracelet,Jewelry |
| Occasion | Personality Trend,Trade Fair |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |
Original: $5.72
-65%$5.72
$2.00More Images











Wholesale Hip Hop Style Geometric Copper Zirconia Tennis Chain Bracelet Jewelry
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper,Bracelet 7Inch (Length 17.78Cm),Bracelet 9Inch (Length 22.86Cm) |
| Name | Tennis Chain,Bracelet,Jewelry |
| Occasion | Personality Trend,Trade Fair |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper,Bracelet 7Inch (Length 17.78Cm),Bracelet 9Inch (Length 22.86Cm) |
| Name | Tennis Chain,Bracelet,Jewelry |
| Occasion | Personality Trend,Trade Fair |
| Processing Technology | Zirconia |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Hip Hop,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |























