
Wholesale Hiphop Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Double Layer Pig Nose Water Wave Chain Zircon Bracelet For Women
Wholesale Hiphop Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Double Layer Pig Nose Water Wave Chain Zircon Bracelet For Women
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Chain Style 1 | The Cuban Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend,Tourism Memorial |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
More Images





Wholesale Hiphop Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Double Layer Pig Nose Water Wave Chain Zircon Bracelet For Women
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Chain Style 1 | The Cuban Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend,Tourism Memorial |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Chain Style 1 | The Cuban Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend,Tourism Memorial |
| Style | Hip-Hop,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 4g |























