
Wholesale Hiphop Rhombus Zircon Copper Cuban Chain Bracelet
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper,Bracelet 7 Inches (Length 18Cm),Bracelet 9 Inches (Length 23Cm) |
| Name | Cuban Chain |
| Occasion | Personality Trend,Trade Fair |
| Product Name | Zircon Bracelet |
| Style | Hip-Hop,Null |
| Styling | Rhombus |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 200g |
Original: $11.00
-65%$11.00
$3.85More Images













Wholesale Hiphop Rhombus Zircon Copper Cuban Chain Bracelet
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper,Bracelet 7 Inches (Length 18Cm),Bracelet 9 Inches (Length 23Cm) |
| Name | Cuban Chain |
| Occasion | Personality Trend,Trade Fair |
| Product Name | Zircon Bracelet |
| Style | Hip-Hop,Null |
| Styling | Rhombus |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Copper,Bracelet 7 Inches (Length 18Cm),Bracelet 9 Inches (Length 23Cm) |
| Name | Cuban Chain |
| Occasion | Personality Trend,Trade Fair |
| Product Name | Zircon Bracelet |
| Style | Hip-Hop,Null |
| Styling | Rhombus |
| Treatment Process | Zircon |
| Weight | 200g |























