
Wholesale Hiphop Style Shark Pendant Necklace Zinc Alloy Material Electroplating Treatment For Men
Wholesale Hiphop Style Shark Pendant Necklace Zinc Alloy Material Electroplating Treatment For Men
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 120g |
More Images






Wholesale Hiphop Style Shark Pendant Necklace Zinc Alloy Material Electroplating Treatment For Men
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | The Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 120g |























