
Wholesale Iron Butterfly Snake Bone Chain Necklace With Flower Insect Pattern Electroplated For Women
Wholesale Iron Butterfly Snake Bone Chain Necklace With Flower Insect Pattern Electroplated For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Insect |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Insect |
| Style | Personality,Plants Flowers |
| Weight | 16g |
Original: $2.78
-65%$2.78
$0.97More Images








Wholesale Iron Butterfly Snake Bone Chain Necklace With Flower Insect Pattern Electroplated For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Insect |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Insect |
| Style | Personality,Plants Flowers |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Iron |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Flower,Insect |
| Pendant Material | Iron |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Insect |
| Style | Personality,Plants Flowers |
| Weight | 16g |























