
Wholesale Jewelry Alloy Beaded Elastic Bracelet With Spider Pendant Geometric Animal Pattern Electroplated For Women
Wholesale Jewelry Alloy Beaded Elastic Bracelet With Spider Pendant Geometric Animal Pattern Electroplated For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Personality Fashion,Tourism Memorial |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images




Wholesale Jewelry Alloy Beaded Elastic Bracelet With Spider Pendant Geometric Animal Pattern Electroplated For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Personality Fashion,Tourism Memorial |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Modeling | Animal,Zodiac |
| Occasion | Personality Fashion,Tourism Memorial |
| Pattern | Geometric Type,Animal,Zodiac |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 26g |























