
Wholesale Jewelry Alloy Beaded Stacked Bow And Star Pendant Bracelet For Women With Electroplating
Wholesale Jewelry Alloy Beaded Stacked Bow And Star Pendant Bracelet For Women With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend,Employee Benefits |
| Pattern | Bow,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |
Original: $1.31
-65%$1.31
$0.46More Images












Wholesale Jewelry Alloy Beaded Stacked Bow And Star Pendant Bracelet For Women With Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend,Employee Benefits |
| Pattern | Bow,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Personality Trend,Employee Benefits |
| Pattern | Bow,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 13g |























